DF20NA160 F1
Extended
Manufacturer
SanRex Corporation
MFR.Part #
DF20NA160 F1
JLCPCB Part #
C17253789
Package
SIP-5
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2V@20A 1.6kV 20A 350A 8mA@1600V Three-Phase Rectifier SIP-5 Bridge Rectifiers ROHS