DF100LA80
Extended
Manufacturer
SanRex Corporation
MFR.Part #
DF100LA80
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.3V@100A 1.3kA 100A 12mA@800V 800V Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS