DF100AA160
Extended
Manufacturer
SanRex Corporation
MFR.Part #
DF100AA160
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2V@100A 1.6kV 100A 15mA@1600V 1kA Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS