F12-13-8.5-0.5P
Mechanical Assembly
Manufacturer
Sam&wing
MFR.Part #
F12-13-8.5-0.5P
Description
0.5mm 12mm 13mm 8.5mm Rust-proof carbon steel nickel-plated - Spring ROHS