F10-10-5.08 white
Extended
Manufacturer
Sam&wing
MFR.Part #
F10-10-5.08 white
JLCPCB Part #
C3015101
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+85℃ 160° 20mA 3V 600mcd 80mW White 插件,P=5.08mm LED Indication - Discrete ROHS