RD1J227M10016PA
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
RD1J227M10016PA
JLCPCB Part #
C160627
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 2000hrs@105℃ 220uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS