SMM-132-02-S-D-32-K
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
SMM-132-02-S-D-32-K
JLCPCB Part #
C7317379
Package
SMD,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 2 2mm 2mm 3.2A 3.56mm 350V 64P Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=2mm Female Headers ROHS