SFMC-127-L3-S-D-K
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
SFMC-127-L3-S-D-K
JLCPCB Part #
C6294557
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.27mm 1.27mm 2 2.9A 4.57mm 54P Through Hole Tin Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS