MTSW-110-09-L-S-229-RA
MFR.Part #
MTSW-110-09-L-S-229-RA
JLCPCB Part #
C3325617
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+125℃ 1 10P 2.29mm 2.54mm 3.02mm 3A 5.82mm Black Phosphor bronze Pin Header Right Angle Tin 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS