MTSW-108-22-T-S-425
MFR.Part #
MTSW-108-22-T-S-425
JLCPCB Part #
C3336104
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+105℃ 1 10.8mm 2.54mm 2.54mm 2.67mm 3A 8P Black Phosphor bronze Pin Header Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS