MTSW-108-22-L-D-229-RA
MFR.Part #
MTSW-108-22-L-D-229-RA
JLCPCB Part #
C3330464
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+125℃ 16P 2 2.29mm 2.54mm 2.54mm 3A 5.56mm 5.82mm Black Phosphor bronze Pin Header Right Angle Tin 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS