MTSW-105-22-G-S-086
MFR.Part #
MTSW-105-22-G-S-086
JLCPCB Part #
C3326386
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+125℃ 1 11.28mm 2.2mm 2.54mm 2.54mm 3A 5P Black Gold Phosphor bronze Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS