MTSW-104-08-G-S-229-RA
MFR.Part #
MTSW-104-08-G-S-229-RA
JLCPCB Part #
C3334408
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+125℃ 1 2.29mm 2.54mm 3.02mm 3A 4P 5.82mm Black Gold Phosphor bronze Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS