MTSW-102-08-G-D-229-RA
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
MTSW-102-08-G-D-229-RA
JLCPCB Part #
C3329543
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+125℃ 2 2.29mm 2.54mm 2.54mm 3A 4P 5.56mm 5.82mm Black Gold Phosphor bronze Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS