MTMM-119-15-G-S-385
MFR.Part #
MTMM-119-15-G-S-385
JLCPCB Part #
C3332580
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5mm 19P 2mm 3A 9.78mm 9.8mm Black Gold Phosphor bronze Pin Header Through Hole 插件,P=2mm Pin Headers ROHS