MTMM-112-15-S-S-680
MFR.Part #
MTMM-112-15-S-S-680
JLCPCB Part #
C3337074
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5mm 12P 17.27mm 2.3mm 2mm 3A Black Phosphor bronze Pin Header Through Hole Tin 插件,P=2mm Pin Headers ROHS