MTMM-110-15-S-D-120
MFR.Part #
MTMM-110-15-S-D-120
JLCPCB Part #
C3332920
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5mm 16.54mm 2 20P 2mm 2mm 3.05mm 3A Black Phosphor bronze Pin Header Through Hole Tin 插件,P=2mm Pin Headers ROHS