MTMM-106-15-F-S-078
MFR.Part #
MTMM-106-15-F-S-078
JLCPCB Part #
C3338537
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5mm 1.98mm 17.6mm 2mm 3A 6P Black Phosphor bronze Pin Header Through Hole Tin 插件,P=2mm Pin Headers ROHS