MTMM-104-15-L-D-650
MFR.Part #
MTMM-104-15-L-D-650
JLCPCB Part #
C3338854
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5mm 16.51mm 2 2mm 2mm 3.08mm 3A 8P Black Phosphor bronze Pin Header Through Hole Tin 插件,P=2mm Pin Headers ROHS