MTMM-104-10-L-D-409
MFR.Part #
MTMM-104-10-L-D-409
JLCPCB Part #
C3329588
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5mm 10.4mm 2 2mm 2mm 3A 8P Black Phosphor bronze Pin Header Through Hole Tin 插件,P=2mm Pin Headers ROHS