MTMM-102-15-T-S-170
MFR.Part #
MTMM-102-15-T-S-170
JLCPCB Part #
C3339107
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+105℃ 1 1.5mm 15.27mm 2P 2mm 3A 4.32mm Black Phosphor bronze Pin Header Through Hole Tin 插件,P=2mm Pin Headers ROHS