MTMM-102-15-T-D-075
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
MTMM-102-15-T-D-075
JLCPCB Part #
C3329018
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1.9mm 17.68mm 2 2mm 2mm 3A 4P Black Phosphor bronze Pin Header Through Hole Tin 插件,P=2mm Pin Headers ROHS