MTMM-102-15-F-S-080
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
MTMM-102-15-F-S-080
JLCPCB Part #
C3338737
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5mm 17.55mm 2.03mm 2P 2mm 3A Black Phosphor bronze Pin Header Through Hole Tin 插件,P=2mm Pin Headers ROHS