ESQT-122-02-L-D-480
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
ESQT-122-02-L-D-480
JLCPCB Part #
C7189388
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 12.2mm 2 2mm 2mm 4.5A 44P Through Hole Tin 插件,P=2mm Female Headers ROHS