ESQT-112-02-G-Q-441
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
ESQT-112-02-G-Q-441
JLCPCB Part #
C6553644
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 11.2mm 2mm 2mm 4 4.5A 48P Gold Through Hole 插件,P=2mm Female Headers ROHS