URG3216L-332-L-T05
MFR.Part #
URG3216L-332-L-T05
JLCPCB Part #
C4266126
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS