URG3216L-223-L-T05
MFR.Part #
URG3216L-223-L-T05
JLCPCB Part #
C4261153
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS