URG2012L-223-L-T05
MFR.Part #
URG2012L-223-L-T05
JLCPCB Part #
C4253123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS