URG2012L-221-L-T05
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
URG2012L-221-L-T05
JLCPCB Part #
C2094693
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 220Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS