URG1608L-102-L-T05
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
URG1608L-102-L-T05
JLCPCB Part #
C2090566
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS