RR1220Q-47R5-D-M
MFR.Part #
RR1220Q-47R5-D-M
JLCPCB Part #
C3953508
Description
-55℃~+125℃ 100mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS