RR1220Q-240-D
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR1220Q-240-D
JLCPCB Part #
C3912187
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100mW 24Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS