RR1220Q-220-D
MFR.Part #
RR1220Q-220-D
JLCPCB Part #
C2091448
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 22Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS