RR1220P-9090-D-M
MFR.Part #
RR1220P-9090-D-M
Description
-55℃~+125℃ 100mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS