RR1220P-7872-D-M
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR1220P-7872-D-M
JLCPCB Part #
C2106600
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS