RR1220P-754-D
MFR.Part #
RR1220P-754-D
JLCPCB Part #
C4042635
Description
-55℃~+125℃ 100mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS