RR1220P-6491-D-M
MFR.Part #
RR1220P-6491-D-M
JLCPCB Part #
C2105844
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS