RR1220P-6490-D-M
MFR.Part #
RR1220P-6490-D-M
JLCPCB Part #
C4348501
Description
-55℃~+125℃ 100mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS