RR1220P-4022-D-M
MFR.Part #
RR1220P-4022-D-M
JLCPCB Part #
C3962221
Description
-55℃~+125℃ 100mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS