RR1220P-3743-D-M
MFR.Part #
RR1220P-3743-D-M
JLCPCB Part #
C4259138
Description
-55℃~+125℃ 100mW 374kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS