RR1220P-3090-D-M
MFR.Part #
RR1220P-3090-D-M
JLCPCB Part #
C2100751
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 309Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS