RR1220P-303-D
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR1220P-303-D
JLCPCB Part #
C2074146
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS