RR1220P-202-D
MFR.Part #
RR1220P-202-D
JLCPCB Part #
C4097375
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS