RR1220P-201-D
MFR.Part #
RR1220P-201-D
JLCPCB Part #
C2074172
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 200Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS