RR1220P-1822-D-M
MFR.Part #
RR1220P-1822-D-M
JLCPCB Part #
C3954770
Description
-55℃~+125℃ 100mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS