RR1220P-1741-D-M
MFR.Part #
RR1220P-1741-D-M
JLCPCB Part #
C2105738
Description
-55℃~+125℃ 1.74kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS