RR1220P-134-D
MFR.Part #
RR1220P-134-D
JLCPCB Part #
C2073963
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 130kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS