RR1220P-122-D
MFR.Part #
RR1220P-122-D
JLCPCB Part #
C3923814
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS