RR1220P-1211-D-M
MFR.Part #
RR1220P-1211-D-M
JLCPCB Part #
C6201402
Description
-55℃~+125℃ 1.21kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS