RR1220P-1153-D-M
MFR.Part #
RR1220P-1153-D-M
JLCPCB Part #
C2100856
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 115kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS